pian
Vrei sa afli mai multe despre pian? Aici e locul tau!
Lista Forumurilor Pe Tematici
pian | Reguli | Inregistrare | Login

POZE PIAN

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Alexandrina1
Femeie
22 ani
Arges
cauta Barbat
22 - 46 ani
pian / Propune un manual. / exista?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
wang-mu
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2
exista manuale?   nu cred ca as putea invata fara indrumarea unui profesor...[b]

_______________________________________
Suntem noi, cei de care ne feresc parintii...

pus acum 16 ani
   
cristina_tone
Membru nou

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1
si eu vreau sa invat cateva lucruri,,,,,,,,,,,,,,si nu am dupa ce
se poate invata dupa manual??? daca are careva  cate-va instructiuni....ar fi bine
se poate invata si fara profesor???


pus acum 16 ani
   
Monarch
Membru nou

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1
Salut! Si eu sunt in novice in arta manipularii clapelor. Din pacate pentru mine, am o varsta ce constituie un motiv pentru orice metodist pentru a refuza saicerce macar sa ma invete ceva, asa ca am inceput sa studiez singur. Ce va recomand tuturor este metoda pentru pian scrisa de Maria Cernovodeanu. Este pentru incepatori si cred ca este ideala pentru cineva care incearca sa invete singur...

pus acum 15 ani
   
KATALA80
Membru nou

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8
eu am invatat singur  deci se poate!

pus acum 15 ani
   
john_flautist
Membru nou

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1
sall imi puteti spune shi mie dak aveti sau dak stiti pe cineva sau ceva (site) unde pot gasi metoda pe flaut sau de pian (in special flaut) pt ca mias dori ceva partituri GRELE ca de alea usore is satul....       Cine ma poate ajuta sa imi trimita un mesaj pe id mess: ionutz_muzik_94 ms ciao

exista? sall imi puteti spune shi mie dak aveti sau dak stiti cineva sau ceva (site) unde pot gasi

25.9KB


pus acum 15 ani
   
romicu_75
Membru nou

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 1
Sal all !
Am scanat o metoda de pian de la casa de cultura. E cu piese usoare si, in plus fata de altele, indica si ce degete trebuiesc folosite, ca si semnificatiile notatiilor. Cine vrea ... dau.
Bye


pus acum 14 ani
   
whitu
Membru nou

Inregistrat: acum 12 ani
Postari: 4
Pe http://www.musicandmore.ro/partituri-mu ... -pian.html puteti cumpara online la preturi foarte bune o gama larga de partituri pentru pian

pus acum 12 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la